PVC Fatra NOVOFLOR Extra STATIK

5 položek

Staticky disipativní podlahová krytina patří mezi heterogenní zátěžové podlahy s tloušťkou nášlapné vrstvy 0,8 mm, která řadí podlahovinu do prostor s nejvyšším stupněm zátěže (tř. 34, 43).

Jedinečnou vlastností této podlahoviny je schopnost odvádět statický náboj, proto representuje skupinu staticky disipativních (antistatických) podlahových krytin a je určena pro aplikace, kde je vyžadováno antistatické provedení podlahy a zvýšení ochrany elektronických součástek a přístrojů před poškozením elektrickým výbojem.

Novoflor Extra STATIK SD sama o sobě splňuje požadavek EN 1081 a EN 14041 pro staticky disipativní podlahoviny (vnitřní elektrický odpor ≤ 1·109 Ω), ale aby celá podlaha plnika funkci na 100 % je nutné dodržet celý systém pokládky doporučený výrobcem (tj. vodivé lepidlo, uzemňující měděné pásky, apod.) a také používat vhodné přípravky pro ošetřování a čištění.

Povrch podlahoviny je opatřenn inovovanou vrstvou vodivého polyuretanového laku, čímž je doplněna řada výborných tehcnických parametrů podlahoviny, a který zabezpečuje snadné čištění a snižuje náklady na údržbu.

Prohledat výsledky filtru fulltextem

Zobrazit:

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info
×

 

 

Při registraci do e-shopu se Vám zobrazí Vaše ještě nižší ceny

u vybraných produktů! 

 

Registrujte se prosím, ceny Vás mile překvapí.